pátek 17.5 19:00 - Sokolovna, Blatná

• Mustang Bluesride

pátek 17.5 19:00 - Club Highway 61 Kijevská 1474, České Budějovice

Chyšky si z Hradiště odvezly půltucet

PÍSEK/HRADIŠTĚ – Po výhře s Planou nad Lužnicí i ve druhém zápase čekalo fotbalisty Hradiště domácí prostředí. V neděli 28. srpna přivítali Chyšky, které v úvodním kole podlehly v derby Sepekovu. Domácí udeřili hned ve 2. minutě, kdy se prosadil František Řezáč. Pak přišla pro Chyšky další rána v podobě zranění gólmana a mezi třemi tyčemi musel zaskočit Rostislav Vačlena. Svěřenci Vlastimila Klusoně na hřišti dominovali. Ještě do přestávky přidali další tři góly a do šatny šli s pohodlným náskokem 4:0. V začátku druhé půle Hradišťáci skórovali ještě dvakrát. Další šance zůstaly nevyužity a skóre se už neměnilo.

TJ Hradiště – FC Chyšky 6:0 (4:0)
Branky: 2. a 52. Řezáč, 40. a 46. Třeštík, 17. Pohnán, 38. Hřebejk
Rozhodčí: Handšuh – Cimrhazlová, Bernát. ŽK: 0:4 (Málek, Jiří Barda, Lívanec, Vačlena). Diváků: 120
Hradiště: Kaška – Mála, Hřebejk (67. Hejný), Čejka (46. Hubička), Stropnický, Blažek, Horník, Třeštík, Řezáč (74. Suk), Valach, Pohnán
Chyšky: Mrzena (6. Vačlena) – Málek, Jiří Barda, Brož, Vačlena (Kosík), V. Kosík (52. Štván), Vačlena, Turek (76. Dvořák), Prášek (46. Špánek), Jakub Barda, Lívanec (76. Veselý)