Včerejší utkání s velmi kvalitním soupeřem se nám výsledkově nepovedlo. Soupeř hrál velmi aktivně, dokázal kontrolovat tempo hry a tuto převahu dokázal využívat v podobě šancí, které si vyprodukoval. Naše hra byla v některých pasážích na stejné úrovni, kdy jsme dokázali podržet míč a míče se pouze nezbavovat snadným odkopnutím nebo dlouhým míčem dopředu. Na tyto pasáže je potřeba navázat již od rozehrávky, kdy je důležité si věřit.

V prvním poločase jsme s rozehrávkou trochu bojovali, soupeř po zisku míče velmi dobře využíval meziprostorů a přečíslování na krajích hřiště. Po dobře vyřešené situaci jsme opět využili rychlosti Davida Holzera, který dlouhou kličkou obešel brankáře. První poločas skončil 2 : 1.

V druhém poločase jsme si vytvořili zajímavé příležitosti, kdy jsme např. na pravé straně po spolupráci Holzera a Žigiče přečíslili soupeře a centrem jsme hledali Žáčka, který ale svoji příležitost neproměnil. Bohužel pro nás byl soupeř efektivnější a nakonec zvítězil 4 : 1.

Pardubice – Meteor 4 : 1(2 : 1)

Branky: 21. Čvančara, 24. Hloušek, 48. Beránek, 80. Tomášek – 22. Holzer

Sestava: Máj – Duchoň, Ivanetsky, Řídel, Montermini(48. Roman) – Vyšinský (54. Soběslav), Lehuta(73. Navrátil) Žigič – Holzer, Faybych(48. Březina), Žáček.