Areál obecního úřadu.

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

Velikonoční neděle ve znamení poklidné sváteční výhry Švantláku

PÍSEK - Na velikonoční neděli 17. dubna hostili ve 2. hokejbalové lize hráči píseckého Švantlova Dvora z druhého místa tabulky soupeře z její spodní poloviny. Domácí plnili roli favorita, když se ujali Milanem Hromádkou vedení už v první minutě. Druhý gól přidal za pět minut David Gába a zdálo se, že si hosté odvezou velikonoční nadílku. Jenže ti začali kousat, a i když byli většinu hrací doby v defenzivě, žádný míček dlouhou dobu do své klece nepustili a po dvou třetinách Písečtí vedli jenom 2:0. Do začátku třetí částí Švantlák předvedl podobný nástup jako v úvodu utkání. Lukáš Volf během tří minut dvakrát skóroval a za stavu 4:0 už se velikonoční duel k všeobecné spokojenosti jenom dohrával. Domácí byli spokojeni s výhrou, jejich gólman Jakub Hlaváč s vychytanou nulou a hosté s milosrdnou porážkou.

HC ŠD Písek - HC Dranreb City Nová Včelnice 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Hromádka (L. Volf), 6. D. Gába (R. Volf, Habart), 33. L. Volf (Habart), 35. L. Volf (Hromádka)
Sestava ŠD: Hlaváč - Hřebíček, Kozák, L. Volf, R. Volf, Čapek, D. Gába, Habart, Hromádka, Kubiš, Rychlík