Češky ve třetím zápase gól nevstřelily. Z amerického turnaje odjíždějí s třetím flekem

České fotbalové reprezentantky uzavřely své účinkování na přípravném turnaji SheBelieves Cup bezbrankovou remízou s Novým Zélandem a celkově skončily třetí. Češky tak nevstřelily na turnaji ani gól.

Třetía závěrečné utkání českých fotbalistek na turnaji se hrálo na velmi těžkém terénu. I přesto byly Češky v prvním poločase aktivnějším a nebezpečnějším družstvem. Největší šanci měla v pětadvacáté minutě Michaela Khýrová, jejíž střelu ovšem brankářka soupeře dokázala vyrazit. Novozélanďanky se dostaly do šance po ojedinělém nákopu po rohovém kopu díky Rie Percival, která ale trefila pouze břevno české branky.

Po změně stran zkoušela zakončení Klára Cahynová, ale mířila nad branku, na druhé straně se dostala do brejku Bott, která trefila pouze boční síť a zanedlouho stejná hráčka střílela těsně vedle české branky. Sedmnáct minut před koncem se české fotbalistky dočkaly vstřelené branky, když Dlasková střílela do břevna, jenže dorážející Stárová byla v ofsajdovém postavení, takže trefa nebyla rozhodčími uznána.

V devětaosmdesáté minutě se pak ocitla v obrovské šanci Kateřina Kotrčová, která nicméně z hranice malého pokutového území brankařku nepřekonala. V nastaveném čase pak ještě krásnou střelou trefila Miroslava Mrázová břevno. I přes závěrečný tlak se českým fotbalistkám ale gól vstřelit nepodařilo a poslední utkání turnaje tak skončilo bezbrankovou remízou. V prvních dvou zápasech český výběr nejprve remizoval taktéž 0:0 s domácím výběrem USA, následně podlehl Islandu 1:2.

Češky tak skončily na turnaji třetí, Nový Zéland čtvrtý. Na závěr dne ve finále porazily Američanky Island vysoko 5:0 a se skóre 10:0 zvítězily na domácím turnaji.