Volejbaloví Lvi oplatili Odoleně Vodě říjnovou porážku

Lvi Praha vyhráli dohrávku 15. kola volejbalové extraligy nad Odolenou Vodou 3:0 a oplatili Aeru říjnovou porážku 1:3. Po čtvrtém vítězství za sebou se posunuli na čtvrté místo v tabulce o bod před Příbram, na jejímž hřišti v sobotu uspěli v pětisetové bitvě. Odolena Voda zůstala šestá. Středočeši vyšli naprázdno po třech zápasech, ve kterých neztratili ani set, a jejich přemožitelé se jim vzdálili na pětibodový rozdíl.

Volejbaloví Lvi Praha - ilustrační foto

Lvi si v prvním setu vynutili šestibodovou šňůrou od stavu 15:19 vyrovnanou koncovku a po druhém setbolu získali sadu pro sebe v poměru 26:24. Další dva sety vyhráli shodně 25:19, na jejich zisk ale spotřebovali shodně po čtyřech setbolech respektive mečbolech. Nejplatnějším hráčem vítězného týmu byl s 15 body slovinský univerzál Matej Mihajlovič.