• Koncert žáků Marie Homolkové

středa 22.5 17:00 - ZUŠ – Hrad, Strakonice

• Posezení s harmonikami

středa 22.5 18:00 - Hospoda Myslivna Dražejov

PÍSEK - V minulém kole krajské ligy si hokejisté Radomyšle po divoké přestřelce přivezli výhru z Veselí nad Lužnicí. V sobotu 29. ledna je čekala nejtěžší zkouška. Na píseckém ledě hostili lídra soutěže českobudějovický Samson, za který mimo jiné nastupuje také bývalá hvězda NHL Martin Hanzal nebo loňský kapitán Motoru René Vydarený. Hosté potvrzovali roli favorita a byli častěji na kotouči. Hráči Sokola ale zodpovědnou obranou podpořenou dobrým výkonem gólmana Marka Kadlece dlouho s lídrem drželi krok. Zlom přišel v závěru druhé třetiny, kdy domácí během 39. minuty inkasovali hned třikrát. Třetí dvacetiminutovka už se dohrávala v klidnějším tempu. Samson do sítě Radomyšle přidal ještě tři kousky a odvezl si výhru 2:8. Hattrick vsítil právě nejzkušenější hráč hostí Martin Hanzal. V dresu Radomyšle se po akcích Vladimíra Hanuse prosadili Josef Vlk a Josef Slavík.

TJ Sokol Radomyšl – HC Samson České Budějovice 2:8 (1:1, 1:4, 0:3)
Branky a nahrávky: 15. Vlk (Brož, Hanus), 35. Slavík (Jungbauer, Hanus) – 3. Sumerauer (Brus), 28. M. Hanzal (Kadlec), 39. M. Hanzal (Sičák, Mrkvička), 39. J. Hanzal (Nedorost, Liška), 39. M. Hanzal (Sičák), 47. Šulčík (Ťoupal, M. Hanzal), 53. Nedorost (Mrkvička, Ťoupal), 58. Sumerauer (Michal, Kadlec)
Rozhodčí: Lukáš — Diviš, Tuháček. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváků: 165
Radomyšl: Kadlec — Hanus, Kurfürst, Dohnal, Suda, Burkoň — Slavík, Lechnýř, Vlk, Kovařík, Jungbauer, Pitel, Volf, Gába, Ryba, Brož, Strnad, Dubský
Samson ČB: Němec — Michal, Sičák, Nehoda, Vydarený, Zich, Liška, Ťoupal — Brus, Hanzal, Šulčík, Hanzal, Mrkvička, Kadlec, Sumerauer, Mrázek, Nedorost