Jan Žampach

Vztahuje se k

Kapitán Šumic odvolal penaltu. Gesto fair-play si zaslouží uznání, ví i soupeř

16.srpna » Deník.cz
Zklidnil vyostřené derby, umlčel hostující příznivce, řekl si o pozornost i potlesk diváků. Kapitán fotbalistů Šumic Jan Žampach se v nedělním utkání 3. kola krajské I. A třídy skupiny B zachoval jako sportovní gentleman, když za stavu 3:0 opravil v…

Nedakonice musely po přestávce otáčet

11.dubna » idobryden.cz
Luhačovice B - Havřice 4:2 (1:2) Domácí šli sice po čtvrt hodině hry do vedení, hosté ovšem do půle dvěma góly strhli vedení na svou stranu. O nadějný výsledek však Havřice ve druhé půli přišly.