Štěpán Švehlák

Vztahuje se k

Poslední juniorské bitvy: Švehlák vychytal Litvínov, Boleslav udolala Slavii

22.prosince » Hokej.cz
Poslední zápasy turnaje O Pohár DHL v kalendářním roce 2019 jsou minulostí. Velmi důležitou výhru zaznamenali hokejisté Třince, kteří opanovali duel na ledě Litvínova. Ten si alespoň spravil chuť o dva dny později v Kladně. Cenné dva body vyválčili …

7. místo v Soči? Kluci viděli, kde zaostávali a kde musí přidat, líčí Juřík

9.září » Hokej.cz
Třinečtí mladíci se přibližně před týdnem vrátili ze světového poháru juniorů v Soči, odkud si odvezli sedmé místo. „Samozřejmě spokojeni nejsme,“ otevírá jednoznačně hodnocení hlavní kouč a sportovní manažer Jiří Juřík.

Omlazená Plzeň či outsider z Olomouce. Soupisky JLA, část druhá

3.září » Hokej.cz
Dva dny před startem DHL Juniorské ligy akademií je na čase představit druhou várku soupisek jejích účastníků, a to včetně loňských medailistů – Třince, Sparty a Plzně.

Třinec vstoupil do SP juniorů prohrou, schytal šestku od Salcburku

24.srpna » Hokej.cz
Třinec začal Světový pohár juniorů v Soči proti Salcburku výborně, pak ale neuhlídal jeho produktivní sílu a vysoko padl. Jediný gól Ocelářů vstřelil Marek Havránek.

Zavařený čaroděj Malík: Užíval jsem si to nejvíc, v sobotu končíme!

5.dubna » Hokej.cz
Kdo snad pochyboval o tom, že juniorské finále bude sérií mezi Spartou a Nickem Malíkem, ten v prvním zápase pochopil. Bez svého fantoma by Oceláři neměli šanci, jen díky němu mohli v prodloužení urvat výhru a mistrovský mečbol!

Junioři Třince před 2473 diváky získali mečbol! Spartě nestačilo 61 střel

4.dubna » Hokej.cz
Ve finálové sérii DHL Extraligy juniorů chybí jeden krok k titulu mladíkům Třince! V prvním utkání vyhráli na ledě Sparty 4:3 v prodloužení, rozhodující gól vstřelil Jakub Michálek a skvělý brankář Nick Malík pochytal 57 střel.

Tato informační stránka o Štěpán Švehlák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Švehlák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes