John Rahm

Vztahuje se k

Golfista List se při 206. startu na PGA Tour dočkal prvního titulu

30.ledna » iFotbal.com
Americký golfista Luke List vyhrál v rozstřelu na dodatečné jamce turnaj v San Diegu a ve 37 letech při 206. startu v kariéře na okruhu PGA vybojoval premiérový titul. V play off předčil krajana Willa Zalatorise, s kterým měl po čtyřech kolech na ko…

30.ledna » Sport.cz

Po druhém dni vede na St. Jude Invitational Brendon Todd

1.srpna » ČT24
Po druhém kole golfového turnaje St. Jude Invitational v Memphisu je na čele Brendon Todd. Američan vede s náskokem dvou ran před krajanem Fowlerem.

Lorenzo-Vera navýšil náskok, stíhají jej Fleetwood a Rahm

23.listopadu » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Michael Lorenzo-Vera na DP World Tour Championship drží vedení i po druhém kole, v patách mu ale jsou John Rahm či Tommy Fleetwood.