nových článků - klikněte pro zobrazení

Jana Peterová

Vztahuje se k

Víkend: oblastní závody a první série Czech O-tour

Poslední víkend v březnu začaly oblastní závody a proběhla také první série KWAK Czech O-tour v zábavním parku Mirákulum.

ME - česká sprintová štafeta devátá

Mistrovství Evropy v Itálii pokračovalo závodem sprintových štafet. Titul získala štafeta Švédska, Češi obsadili devátou příčku.

Sprint na ME v Soave ovládla švédská štafeta. Češi doběhli devátí

6.října » ČT24
Sprintové štafety na evropském šampionátu v orientačním běhu s přehledem ovládlo švédské kvarteto. Čeští reprezentatni ve složení Jana Peterová, Vojtěch Král, Tomáš Křivda a Tereza Janošíková se nakonec v terénu italksého Soave vyšplhali na devátou …

ŽIVĚ: ME v orientačním běhu – sprintové štafety

6.října » ČT sport
Sprintovými štafetami pokračuje v Soave mistrovství Evropy orientačního běhu. V italském terénu nechybí ani české kvarteto. Jana Peterová svůj úsek předala Vojtěchovi Královi na čtrnáctém místě, na kterého naváže Tomáš Křivda a Tereza Janošíková. Př…

Šampionát ve sprintu vyhráli Tomáš Křivda a Tereza Janošíková

.Mistrovství ČR ve sprintu proběhlo v Opavě. Zlaté medaile vybojovali Tomáš Křivda a Tereza Janošíková

Sprintová mistrovství v Opavě

Sprintová série významných celostátních závodů vyvrcholí o víkendu na přelomu září a října v Opavě. Orientační běh Opava tam pořádá Mistrovství ČR ve sprintu a Mistrovství ČR sprintových štafet.

Mistry v knock-out sprintu Král a Čechová

Premiérové Mistrovství ČR v knock-out sprintu proběhlo ve sváteční čtvrtek v Písku. Mistry se stali Tereza Čechová a Vojtěch Král.

Akademické MS štafety - muži čtvrtí, ženy páté

Závodem štafet skončilo Akademické mistrovství světa v orientačním běhu ve Švýcarsku. Muži Česka skončili na čtvrtém místě, ženy byly páté.

Sprintem začalo Akademické MS

Závodem ve sprintu začalo ve Švýcarsku Akademické mistrovství světa v orientačním běhu. Nejlepší z našich, Jana Peterová a Vojtěch Sýkora, skončili ve druhé desítce.

V Hornopožárském polesí nejlepší Peterová a Nykodým

OK Kamenice připravil na sváteční dny 3-denní závody O-požáry.Vítěztsví si odnesli Jana Peterová a Miloš Nykodým

Tato informační stránka o Jana Peterová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Peterová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes