Jorge Navarro

Vztahuje se k

Moto2: Nejrychlejším mužem pátečního odpoledne je Navarro

24.května » MotoGPSport.cz
Jorge Navarro startující na divokou kartu zajel nejlepší čas pátečního odpoledního tréninku třídy Moto2. Druhý skončil Joe Roberts. Na třetí místo se zařadil Daniel Muňoz, který jede místo zraněného Bendsneydera. Filip Salač sice ještě na katalánský…

Moto2: První kvalifikaci v Le Mans kraloval vd Goorbergh

11.května » MotoGPSport.cz
Z postupu do druhé části kvalifikace se radují Zonta vd Goorbergh, Aron Canet, Senna Agius a Izan Guevara.

Moto2: První španělskou kvalifikaci ovládl Tony Arbolino

27.dubna » MotoGPSport.cz
Postup do druhé části kvalifikace na Velkou cenu Španělska vybojovali Tony Arbolino, Celestino Vietti, Diogo Moreira a Jeremy Alcoba.

Moto2: Pátečnímu dopoledni v Jerezu kraloval Lopez

26.dubna » MotoGPSport.cz
V pátek dopoledne zajel nejlepší čas Alonso Lopez. Následovali Somkiat Chantra a Manuel Gonzalez. Český jezdec Filip Salač byl na úvod dvanáctý.

Moto2: V Malajsii se z pole position raduje Ogura

22.října » MotoGPSport.cz
Ai Ogura si dnes v Malajsii vyjel pole position. Do první řady jej doprovodí Tony Arbolino a Aron Canet.

Motocyklová VC Austrálie 2022: Izan Guevara získal titul mistra světa Moto3

16.října » AUTO.cz
Australská řežba MotoGP dopadla nejlépe pro Álexe Rinse. V Moto2 suverénně vládl Alonso López, Filip Salač spadl ze čtvrté příčky. Mistrem světa Moto3 je Izan Guevara.

Motocyklová VC Austrálie 2022: Moto2 vyhrál Alonso López, Salač spadl ze čtvrtého místa

Na Phillip Islandu probíhá 18. závod MS silničních motocyklů. Moto2 vládl suverénně i přes long lap Alonso López. Izan Guevara je mistrem světa Moto3.

Motocyklová VC Japonska 2022: MotoGP dominoval Jack Miller, Bagnaia upadl

25.září » AUTO.cz
Nejsilnější kubatuře vládl v japonském Motegi Jack Miller. Domácí fanoušky potěšil triumfem v Moto2 Ai Ogura. A Izan Guevara míří za titulem ve čtyřdobých dvěstěpadesátkách, opět vyhrál.

Kvalifikace motocyklové VC Japonska 2022: Marc Márquez první po třech letech

24.září » AUTO.cz
Pole position v Motegi vybojoval v MotoGP Marc Márquez, v Moto2 Arón Canet a v Moto3 domácí Tatsuki Suzuki. Filip Salač dobyl v dešti v prostřední kubatuře šesté místo. Sobotní program se posouval, ovlivnil ho déšť.

Motocyklová VC Japonska 2022: Sobotní program kvalifikací se posouval kvůli dešti

Pole position v Motegi vybojoval v Moto2 Arón Canet a v Moto3 domácí Tatsuki Suzuki. Filip Salač dobyl v dešti v prostřední kubatuře šesté místo. Kvalifikace MotoGP se zatím neodjely.

Motocyklová VC Velké Británie 2022: V kvalifikaci MotoGP padl rekord, vyhrál Zarco

6.srpna » AUTO.cz
První pozice na startovním roštu GP Velké Británie získali v jednotlivých třídách Johann Zarco (MotoGP), Augusto Fernández (Moto2) a překvapivě nováček Diogo Moreira (Moto3).

Tato informační stránka o Jorge Navarro zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jorge Navarro" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes