Jorge Martin

Vztahuje se k

Legenda MotoGP Marquez se v žebříčku Ducati posune do továrního týmu

14:26 » Aktuálně.cz
Šestinásobný mistr světa MotoGP Španěl Marc Márquez bude od příští sezony závodit za tovární stáj Ducati, se kterou podepsal dvouletou smlouvu.

MotoGP v Mugellu 2024: Ohlasy z podia

4.června » MotoGPSport.cz
Francesco Bagnaia si před domácím publikem v Mugellu dojel pro výhru ve sprintu i v hlavním závodě. Na podium se v hlavním závodě dostali i Bastianini a Martin.

MotoGP: Test v Mugellu ovlivnil déšť, nejlepší čas zajel Binder

3.června » MotoGPSport.cz
Dnešní testovací program v Mugellu ovlivnilo počasí. Několikrát během dne pršelo. Nejlepší čas zaznamenal Brad Binder. Nejpilnějším jezdcem byl Luca Marini, který obkroužil čtyřicet kol.

Jorge Martin se přesouvá k Aprilii

Jorge Martin, který je aktuálně vedoucím mužem šampionátu, pojede od příštího roku u Aprilie. Nahradí tam odcházejícího Aleixe Espargara.

MotoGP: Bagnaia si na speciálním modrém motocyklu dojel pro výhru v Mugellu

2.června » MotoGPSport.cz
Tým tovární Ducati, který dnes do závodu nasadil speciálně zbarvené motocykly, slaví Bagnaiovo vítězství a Bastianiniho druhé místo. Jorge Martin sice velkou část závodu odjel na druhém místě, ale nakonec se musel smířit s třetí pozicí.

MotoGP: Bagnaia se před domácím publikem raduje z výhry ve sprintu

1.června » MotoGPSport.cz
Francesco Bagnaia si dnes ve sprintu dojel pro výhru. Druhé místo obsadil Marc Márquez. Třetí skončil Pedro Acosta. Jorge Martin upadl.

MotoGP: Ze zisku pole position se dnes v Mugellu raduje Martin

Nejlepší čas italské kvalifikace zajel Jorge Martin. Druhé místo obsadil Francesco Bagnaia. První trojku zkompletoval Maverick Viňales.

MotoGP: Rozhodujícímu tréninku v Mugellu kraloval domácí Bagnaia

31.května » MotoGPSport.cz
Francesco Bagnaia zajel nejlepší kolo pátečního odpoledního tréninku. Na druhé místo se zařadil Alex Rins. První trojku zkompletoval Pedro Acosta.

MotoGP: Pátečnímu dopolednímu programu v Itálii kraloval Viñales

Nejrychlejším mužem italského dopoledního tréninku je Maverick Viñales. Druhý skončil Fabio Quartararo. První trojku doplnil Franco Morbidelli.

MotoGP v Katalánsku 2024: Ohlasy z podia

27.května » MotoGPSport.cz
Bagnaia v katalánském sprintu upadl z prvního místa krátce před koncem závodu, ale v hlavním závodě už si situaci ohlídal a dojel si pro výhru. Na podium se dostali i Martin a Márquez.

MotoGP: Bagnaia se v Katalánsku těší z vítězství v hlavním závodě

26.května » MotoGPSport.cz
Ital Francesco Bagnaia se těší z výhry v Katalánsku. Na podium jej doprovodili Španělé. Druhý skončil Jorge Martin. Jako třetí do cíle dorazil Marc Márquez.

MotoGP: Tři jezdci postupně popadali z vedoucí pozice, sprint nakonec vyhrál Espargaro

Aleix Espargaro si v katalánském sprintu dojel pro výhru. Druhý skončil Marc Márquez. Pedro Acosta si k dvacátým narozeninám daroval medaili za třetí místo. Raul Fernandez osm kol před koncem upadl z vedoucí pozice. Vedení převzal Binder a záhy také…

Tato informační stránka o Jorge Martin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jorge Martin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes