Niels Larose

Vztahuje se k

Čtvrtkařka Manuel je juniorskou mistryní Evropy, Gajdoš a Millerová mají bronz

9.srpna » Lidovky.cz
České běžkyně Lurdes Gloria Manuel a Karolína Jarošová se staly juniorskými mistryněmi Evropy. Manuel zvítězila v Jeruzalémě na trati 400 metrů a Jarošová ovládla běh na 3000 metrů překážek, navíc překonala národní rekord této věkové kategorie. Ondř…

Čtvrtkařka Manuel a steeplařka Jarošová jsou juniorskými mistryněmi Evropy

9.srpna » ČeskéNoviny.cz
Jeruzalém - České běžkyně Lurdes Gloria Manuel a Karolína Jarošová se staly juniorskými mistryněmi Evropy. Manuel zvítězila v Jeruzalémě na trati 400 metrů a Jarošová ovládla běh...

Má angolsko-ruské kořeny, teď Česku vybojovala zlato z ME

9.srpna » Sport.cz
Česká běžkyně Lurdes Gloria Manuel se stala juniorskou mistryní Evropy na trati 400 metrů. Ondřej Gajdoš a Natálie Millerová získali v Jeruzalémě v závodech na 1500 metrů bronzové medaile.

9.srpna » iDNES.cz
Česká běžkyně Lurdes Gloria Manuel se stala juniorskou mistryní Evropy na trati 400 metrů. Ondřej Gajdoš a Natálie Millerová dnes získali v Jeruzalémě v závodech na 1500 metrů bronzové medaile.