Jakub Kudrnáč

Vztahuje se k

Úspěšný finiš světového šampionátu biatlonistů. Junioři získali bronz

6.března » Deník.cz
Bronzovým úspěchem české štafety vyvrcholilo v sobotu juniorské mistrovství světa biatlonistů, které od 27. února hostil rakouský Obertilliach. Česká výprava na něm čítala čtyři čtveřice v každé kategorii a nejlépe si vedli junioři.

K rychlému běhu přesnost nepřidal. Abrahám skončil ve sprintu na OH mládeže devátý

22.ledna » ČT sport
Luděk Abrahám obsadil v biatlonovém sprintu na olympijských hrách mládeže v Lausanne deváté místo. Českým dívkám se na šestikilometrové trati nedařilo. Nejlepší z nich byla sedmatřicátá Zuzana Doležalová.

Česko má první medaile na ZOH mládeže z hokeje tři na tři

15.ledna » ČeskéNoviny.cz
Lausanne (Švýcarsko) - Čeští sportovci získali na zimních olympijských hrách mládeže v Lausanne první medaile v hokeji tři na tři, kde soutěžily mezinárodní týmy. Součástí vítězných...

Hokejisté tři na tři získali první medaile na ZOH mládeže

15.ledna » ČT24
První medaile pro české sportovce na zimních olympijských hrách mládeže. V Lausanne uspěli hráči hokeje tři na tři, kde soutěžily mezinárodní týmy.

14.ledna » ČT sport

Biatlonisté skončili na mládežnické olympiádě v Lausanne ve smíšené štafetě pátí

13.ledna » ČT sport
Lausanne hostí třetí ročník zimních olympijských her mládeže. Mladí čeští biatlonisté Kateřina Pavlů a Jakub Kudrnáč se ve Švýcarsku blýskli skvělým 5. místem ve smíšené štafetě dvojic a spravili si náladu po nepovedených sobotních individuálních zá…

Tato informační stránka o Jakub Kudrnáč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Kudrnáč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes