15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Ria Jorgensenová

Vztahuje se k

Triatlonistka Zimovjanová veze z Jižní Koreji životní výsledek. Na Světovém poháru vybojovala bronz

21.října » iROZHLAS.cz
Triatlonistka Tereza Zimovjanová obsadila na Světovém poháru v Tchongjongu třetí místo a poprvé v kariéře se v seriálu dostala na stupně vítězů. Na sprinterských tratích v korejském středisku nestačila pouze na vítěznou Američanku Gwen Jorgensenovou…

Triatlonistka Zimovjanová vybojovala na SP v Tchongjongu životní třetí místo

21.října » ČeskéNoviny.cz
Tchongjong (Korea) - Triatlonistka Tereza Zimovjanová obsadila na Světovém poháru v Tchongjongu třetí místo a poprvé v kariéře se v seriálu dostala na stupně vítězů. Na sprinterských...

Tato informační stránka o Ria Jorgensenová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ria Jorgensenová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes