Canaan Isaiah

Vztahuje se k

Veselý se Satoranským slaví obrat v Řecku. Barcelona v Eurolize znovu uspěla

13.října » iDNES.cz
FC Barcelona uspěla i ve druhém utkání Euroligy v sezoně. Na hřišti finalisty minulého ročníku Olympiakosu Pireus zvítězili basketbalisté katalánského klubu po obratu v poslední čtvrtině 77:68 i díky osmi bodům Jana Veselého. Tomáš Satoranský přispě…

Veselý se mohl šetřit. Fenerbahce v Eurolize drtivě přejelo Kazaň

14.října » iDNES.cz
Basketbalisté Fenerbahce Istanbul zvítězili ve čtvrtém kole Euroligy nad UNICS Kazaň 80:41 a šesti body k tomu přispěl i český pivot Jan Veselý. Turecký celek předchozí dva zápasy v elitní soutěži prohrál, tentokrát ale už v poločase vedl více než d…

Tato informační stránka o Canaan Isaiah zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Canaan Isaiah" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes