Jan Fridrich

Vztahuje se k

VC Emilia Romagna ovládl těsně Verstappen před Norrisem

19.května » SvětFormule.cz
Sedmý závod letošní sezóny v Imole vyhrál těsně Max Verstappen před druhým Landem Norrisem a na třetím místě skončil Charles Leclerc. Jediným pilotem, který odstoupil během závodu, byl Alex Albon.

Pole position v Imole získal těsně Max Verstappen

18.května » SvětFormule.cz
Sedmou kvalifikaci letošní sezóny ovládl Max Verstappen, druhý se umístil Oscar Piastri a na třetím místě skončil. Lando Norris Překvapením kvalifikace byl Sergio Pérez, který nedokázal postoupit do Q3 a do závodu odstartuje z 11. místa.

Formule 1 se vrací do Prahy a fanoušci se mají na co těšit

13.května » SvětFormule.cz
Zapište si do kalendáře datum 17. srpna 2024. To je totiž den, kdy tým Red Bull Racing zavítá do Prahy se svou událostí Red Bull Showrun. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, při kterém budou divácká srdce bušit téměř stejně rychle jako motor F1…

Lando Norris se konečně dočkal vítězství a ovládl Miami

6.května » SvětFormule.cz
Nedělní závod dokázal díky brilatní strategii a s vynikajícím načasováním safety caru vyhrát Lando Norris, druhý se umístil Max Verstappen a na třetím místě skončil Charles Leclerc. Lando Norris se tak po 15 pódií dočkal a postavil se na stupínek ne…

V kvalifikaci na VC Miami byl nejrychlejší Max Verstappen

5.května » SvětFormule.cz
V šesté kvalifikaci letošní sezóny získal pole position Max Verstappen, druhý se umístil Charles Lecerc a na třetím místě skončil Carlos Sainz. Jediné žluté vlajky zapříčinil na chvíli Alex Albon.

Sprint v Miami pohledem Verstappena, Leclerca a Péreze

4.května » SvětFormule.cz
Sobotní sprint ovládl Max Verstappen, druhý se umístil Charles Leclerc a třetí dojel Sergio Pérez. První tři jezdci pak zhodnotili ze svého pohledu, jak se jim dařilo.

Italský tisk tvrdí, že Newey se setkal v Londýně s Ferrari

1.května » SvětFormule.cz
Zprávy z Itálie tvrdí, že se Adrian Newey v Londýně setkal se šéfem týmu Ferrari Frédéricem Vasseurem, aby s ním projednal přestup do Scuderie, a to potenciálně již v roce 2025.

Jos Verstappen varuje, že Red Bullu hrozí rozpad

Jos Verstappen prohlásil, že se už v této sezóně obává, že Red Bullu hrozí rozpad. Nyní, když tým opouští Adrian Newey, se jeho obavy ještě umocnily. Anglický konstruktér opustí rakouskou stáj v prvním kvartálu příštího roku.

Je to oficiální! Red Bull potvrdil odchod Adriana Neweyho

Po uplynulém týdnu spekulací, kdy se řešila budoucnost geniálního britského konstruktéra Adriana Newey, Red Bull oznámil, že odejde v prvním kvartálu v roce 2025.

Alain Prost má pochybnosti o nových fanoušcích formule 1

23.dubna » SvětFormule.cz
Podle čtyřnásobného mistra světa F1 se nová generace fanoušků zajímá více spíše o příběhy mimo trať. Královna motorsportu totiž zažila prudký nárůst diváků v posledních letech, jak před televizními obrazovkami, tak na jednotlivých okruzích.

Domenicali na kritiku kalendáře: Závodění není povinné

V nedávné době několik jezdců kritizovalo královnu motorsportu ohledně rozšíření kalendáře F1 na 24 závodních víkendů. Na tuto kritiku reagoval šéf formule 1 Stefano Domenicali.

VC Číny si podmanil Max Verstappen před Landem Norrisem

21.dubna » SvětFormule.cz
Pátý závod letošní sezóny ovládl Max Verstappen, druhý se umístil Lando Norris a na třetím místě skončil Sergio Pérez. Během závodu byl dvakrát aktivován safety car.

Tato informační stránka o Jan Fridrich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Fridrich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes