Vztahuje se k

Neubauer využil absence největšího soupeře

20.července » eWRC.cz
Hermann Neubauer letos neprožívá zrovna úspěšnou sezónu a ta se tak pomalu blíží ke stejnému rozuzlení jako vloni.

Plavec Kozubek skončil na mistrovství světa na desítce 16. Od olympiády ho dělilo 14 sekund

16.července » iROZHLAS
Plavec Matěj Kozubek po čtvrtém místě na pětce obsadil na mistrovství světa v Koreji šestnáctou příčku v úterním závodě na deset kilometrů. Od postupu na olympijské hry v Tokiu ho dělilo šest míst a čtrnáct sekund. Zazářili Němci. Zvítězil Florian W…

Plavec Kozubek byl na MS šestnáctý na desítce, olympiáda mu unikla

16.července » iDNES.cz
Plavec Matěj Kozubek po čtvrtém místě na pětce obsadil na mistrovství světa v Koreji šestnáctou příčku v dnešním závodě na deset kilometrů. Od postupu na olympijské hry v Tokiu ho dělilo šest míst a čtrnáct sekund. Zazářili Němci. Zvítězil Florian W…

Plavec Kozubek byl na MS šestnáctý na desítce. Postup na olympiádu mu unikl

16.července » Aktuálně.cz
Po čtvrtém místě na pětce obsadil Matěj Kozubek na MS šestnáctou příčku v závodě na deset kilometrů. Od olympiády ho dělilo čtrnáct sekund.

Tato informační stránka o Marc Francouz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marc Francouz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes