Munir Ertug

Vztahuje se k

Lukáš Krpálek medaili na ME nezíská, prohrál hned v prvním zápase

5.listopadu » stars24.cz
Lukáš Krpálek, dvojnásobný olympijský šampion a nejlepší český judista, prohrál svůj první zápas v Montpellier v kategorii nad 100 kilogramů a před branami čtvrtfinále skončil. V souboji s Munirem Ertugem z Turecka zaplatil za technickou chybu.

Judista Krpálek medaili z mistrovství Evropy tentokrát nepřiveze. Prohrál hned první zápas

5.listopadu » REFRESHER
Lukáš Krpálek na poslední chvíli odcestoval na mistrovství Evropy v judu. Končí hned po prvním zápase.

Fantastický Krpálek. Český judista ovládl Grand Prix v Záhřebu ve váze nad 100 kilo

20.srpna » CNN Prima NEWS
Judista Lukáš Krpálek vyhrál Grand Prix v Záhřebu. Dvojnásobný olympijský vítěz ve finále váhy nad 100 kg porazil Hjogu Otu z Japonska. Na turnaji této kategorie zvítězil popáté a navázal na letošní květnový triumf v Linci.

Judista Krpálek ovládl Grand Prix v Záhřebu, na turnaji triumfoval ve váze nad 100 kilogramů