Mercer David

Vztahuje se k

Gooch si na Sea Islandu připsal první titul na okruhu PGA

22.listopadu » Sport.cz
Golfista Talor Gooch ovládl turnaj na Sea Islandu a připsal si první titul na okruhu PGA v kariéře. Třicetiletý Američan zvítězil s náskokem tří ran před Mackenziem Hughsem z Kanady.

Golfista Gooch si na Sea Islandu připsal první titul na okruhu PGA

Baseballisty Atlanty dělí jedna výhra od triumfu v MLB

31.října » Sport.cz
Homeruny Dansbyho Swansona a Jorgeho Solera v sedmé směně pomohly baseballistům Atlanty otočit vývoj čtvrtého finále MLB. Braves vyhráli nad Houstonem Astros 3:2, vedou 3:1 na zápasy a jedno vítězství jim chybí k triumfu ve Světová sérii.

Březina na prahu rozlučkové sezony. Těším se, až malou konečně ukážu našim

24.října » Sport.cz
Ze svého zámořského domova v Los Angeles cestoval Michal Březina necelých 500 kilometrů na svoji poslední Americkou brusli. Na závodě Grand Prix, který před deseti lety vyhrál, bral český krasobruslař v Las Vegas šesté místo jako nejlepší z Evropanů.

Krasobruslař Březina vstoupil do Grand Prix 6. místem na Americké brusli

Krasobruslař Michal Březina obsadil šesté místo na Americké brusli, prvním závodě Grand Prix v olympijské sezoně. Solidní volnou jízdou udržel pozici nejlepšího Evropana podniku v Las Vegas. Jasně vyhrál domácí Vincent Zhou. Trojnásobný mistr světa …