Jamila Collins

Vztahuje se k

Fotbalisté Mönchengladbachu se dotáhli na vedoucí Lipsko

18.prosince » Sport.cz
Fotbalisté Borussie Mönchengladbach porazili v 16. kole německé ligy 2:0 poslední Paderborn a bodově se dotáhli na vedoucí Lipsko. Na třetí místo se díky vítězství 3:1 ve Freiburgu po gólech v nastavení posunul Bayern Mnichov.

Lipsko padlo doma se Schalke, do čela německé ligy se posunul Bayern

28.září » iFotbal.com
Bayern poslal do vedení v 15. minutě Serge Gnabry po přihrávce Philippea Coutinha a ofenzivní hráči si krátce po změně stran role střelce a nahrávače vyměnili. Po snížení Kaie Prögera vrátil favoritům v 79. minutě dvoubrankový náskok Robert Lewandow…

28.září » Aktuálně.cz
Fotbalisté Bayernu Mnichov v šestém kole německé ligy zvítězili na hřišti nováčka Paderbornu 3:2. Obhájci titulu poskočili do čela tabulky.