Charlie Coyle Bruins

Vztahuje se k

Francouz vychytal v NHL výhru Colorada, Rutta opět bodoval

9.dubna » Aktuálně.cz
Hokejový brankář Pavel Francouz zastavil v NHL ve Winnipegu 39 střel a dovedl Colorado k výhře 5:4 v prodloužení.

Pastrňák s Krejčím zpečetili výhru, Vrána se blýskl hned dvěma góly

4.prosince » iDNES.cz
Už na osm zápasů dokázali prodloužit svou vítěznou sérii hokejisté Bostonu. Naposledy lídr soutěže slavil i díky bodům českých útočníků Davida Krejčího (1+0) s Davidem Pastrňákem (0+1) po výsledku 2:0 nad Carolinou. V úterním programu NHL z Čechů sk…

Strach o českou hvězdu Bostonu. Po tvrdém zákroku nedohrála, jaký je její zdravotní stav?

26.dubna » Sport.cz
V klíčové fázi utkání ho potřebovali na ledě, jenže on pomoci nebyl schopen a místo toho seděl v šatně a dával se dohromady po tvrdém, ale čistém zákroku forvarda Columbusu Rileyho Nashe. Český útočník Bostonu David Krejčí už do závěru třetí třetiny…