Pavel Baron

Vztahuje se k

Z víkendové ecoRally Morava veze značka DS pátou příčku.

14.května » Motor-Max.cz
Warning : Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/320768/virtual/www/wp-content/themes/engage-mag/candidthemes/functions/hook-misc.php on line 123 DS E-RALLY TEAM VYBOJOVAL CELKOVÉ 5.MÍSTO NA 2.SOUTĚŽI MČR V ECO RAL…

DS e-rally team míří na eko rallye na Moravu.

10.května » Motor-Max.cz
Warning : Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/320768/virtual/www/wp-content/themes/engage-mag/candidthemes/functions/hook-misc.php on line 123 DS E-RALLY TEAM NEBUDE CHYBĚT ANI NA 2.SOUTĚŽI MČR V ECO RALLY NA MO…

Posádka fDrive.cz ovládala 1. Eco rally Praha. Stala se absolutním vítězem soutěže

24.listopadu » fDrive.cz
První místo v pravidelnosti získali Kryštof Hájek a Nikola Hájková. Pohár spotřeby vyhrál Marek Tomíšek s Miroslav Tomíšek. Bratři Tomíškové se stali také absolutními vítězi 1.Eco rally Praha.

Češi dojeli na legendární e-Rally Monte-Carlo třetí, světový titul mají na dosah

12.listopadu » fDrive.cz
Po soutěži ve Španělsku čeští reprezentanti posílili vedení ve světovém šampionátu. e-Rally Monte-Carlo ale znamenala těsný souboj vedoucích posádek. Před poslední soutěží v Dolomitech jsou rozestupy minimální.